תקנון

השימוש באתר גאדג’טס אנד מור וכל השירותים שניתנים בו, בניהם רכישה והזמנת מוצרים מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.
הנך מתבקש לקרוא במלואו ובעיון רב תקנון זה.הגלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

גאדג’טס אנד מור שמה לנגד עיניה את נושא האיכות השרות והאמינות כתנאי בסיסי לעבודה משותפת וארוכת שנים. תפיסה זו פעילה ומוכיחה את עצמה בשטח בקרב הלקוחות המרוצים שלנו וכמובן נשמח לשתף בה גם את הלקוחות החדשים המצטרפים אלינו.
בעת השימוש באתר גאדג’טס אנד מור אתה מצהיר על ידיעה שגאדג’טס אנד מור פועלת על בסיס תיווך בין לקוחות לבין ספקי צד ג’ ברחבי העולם.גאדג’טס אנד מור אינה אחראית על טיב המוצרים או על השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק צד ג’ שהזמנתך עוברת אליו בעת הרכישה. התמונות והסרטונים באתר מגיעים ישירות מהספקים והן להמחשה בלבד. אחריות על מוצרים באתר גאדג’טס אנד מור תקפה אך ורק לקבלת מוצר תקין בעת פתיחתו. גאדג’טס אנד מור מתחייבת לשים דגש עליון בבחירת הספקים האיכותיים והאטרקטיבים ביותר בשוק המסחר.
המוצרים שהינך רואה באתר אינם מאחוסנים במחסנים של גאדג’טס אנד מור , אינם מיוצרים בגאדג’טס אנד מור ומגיעים ישירות מספקי צד ג’ משלל רחבי העולם ובעיקר מארצות הברית, סין, המזרח הרחוק וממדינות שונות.

על אחריות הלקוח לוודא את עלויות המיסוי, המכס, המע”מ ועלויות אחרות אשר עליו לקחת בחשבון כאשר הוא מזמין מוצר לארץ מהאתר שכן המוצרים נשלחים ישירות מחו”ל. המחיר המוצג באתר אינו כולל עלויות ייבוא אלו או אחרות ועל אחריות הלקוח בלבד לשכלל את כדאיות העסקה על פי החוקים הרלוונטיים לייבוא מוצרים במדינת ישראל. למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר רשות המיסים.

זמני המשלוח המשוערים של המוצרים באתר הינם כ- 7-28 ימי עסקים מיום המשלוח, עם זאת אין בסעיף זה התחייבות של גאדג’טס אנד מור על זמני המשלוח. ישנה אפשרות לעיכובים .גאדג’טס אנד מור לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטת גאדג’טס אנד מור. אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי של ספק. במידה ולא התקבל המוצר אשר הוזמן בדואר או כל אפשרות אחרת עד 80 ימי עסקים מיום המשלוח, החבילה תחשב כ”אבודה” וניתן יהיה לבצע ביטול של ההזמנה ולקבל החזר כספי.

הלקוח יקבל מרגע הרכישה אישור על הזמנתו וברגע השליחה מספר מעקב שבעזרתו יוכל לעקב אחרי המוצר.
המשלוח נעשה בדואר או ע”י חברת משלוחים אחרת הלקוח על ידי הזנת כתובת מלאה ומפורטת של הלקוח בזמן הליך הרכישה.
על הלקוח לציין כתובת מלאה ומפורטת, שתמנע בעיות בשליחה.
החבילה נשלחת לנקודת החלוקה הפנויה והקרובה ביותר לכתובת המשלוח

במקרה של החזר כספי – ינתן ההחזר ע”פ התנאים הבאים: על החבילה לחזור לשולח, כלומר לספק צד ג’ ברחבי העולם. תמורה תזוכה בכרטיס האשראי, בביט או בהעברה בנקאית.
ביטול הזמנה לאחר שנשלחה יהיה כרוך בדמי ביטול של 5% מערך ההזמנה או 100 ש”ח הנמוך מביניהן כלשון החוק.
ניתן יהיה לבטל עסקה עד 14 יום מיום קבלת המוצר. גאדג’טס אמד מור שומרת לעצמה את האפשרות לבטל הזמנה טרם נשלח המוצר מכל סיבה.

אחריות משפטית: אתר gadgetsandmore.co.il הינו פלטפורמת מסחר פתוח לספקים צד ג’ אשר מעוניינים לשווק את תוצרתם מרחבי העולם לצרכנים בשוק הישראלי, gadgetsandmore אינה היצרנית של המוצרים שנמכרים באתר. למרות שאנו עובדים בכדי לוודא שהמידע על המוצר באתר שלנו הוא מדויק, ייצרנים עשויים לא לדייק או לשנות את המידע שהם מחליטים לרשום בדף המוצר. אריזות המוצר והחומרים עשויים לכלול מידע נוסף או שונה מהמידע שמוצג בדפי המוצר באתר. למוצרים רפואיים או עם השלכות רפואיות, התוכן באתר שלנו אינו משמש לאבחנה, טיפול, ריפוי או מניעה של שום בעיה רפואית או אחרת. המידע אינו מחליף ייעוץ רפואי ואנו ממליצים להתייעץ עם רופא או איש מקצוע מוסמך לפני שימוש בכל מוצר שבא במגע עם הגוף. עליכם תמיד לקרוא את המידע, אזהרות והנחיות שמצורפים למוצר לפני השימוש בו ולא להסתמך רק על המידע שנמצא באתר שלנו. אם אתם מרגישים שאחד או יותר מהמוצרים שנחשפתם אליהם באתר, הינו פוגעני, מטעה או לא חוקי, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכדי שנוכל לטפל בנושא בהקדם האפשרי. בעת שימוש באתר, הנכם מאשרים את תנאי השימוש.
חברת איי טי אס גאדג’טים בע”מ, ח.פ 515950467, ת.ד 1203, בת-ים.

בעת רכישה באתר הלקוח מבין ומאשר כי החברה או האתרים שמופעלים על ידה אינם צד בכל מחלוקת משפטית, חוקית או אחרת בין הלקוח לספק צד ג׳ אשר סיפק את המוצר בפועל. החברה וכל הנכסים המופעלים על ידיה באמצעים דיגיטליים מהווים פלטפורמה להעברת תשלום וחיבור בין הלקוח לבין הספק ממנו נרכש המוצר. בכל עניין משפטי, ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר לקבלת פרטי הספק ממנו נרכש המוצר על ידי הלקוח.

על גאדג’טס אנד מור לתת מענה ללקוח בכל בעיה או עיכוב שיכולים ליצור או להשפיע על אי שביעות רצון הלקוח. במטרה לדאוג שכל לקוח יהיה מרוצה מכל עסקה שתתבצע באתר, במידה ויש בעיות. אך על הקונה לשים לב לזכויות גאדג’טס אנד מור המצוינות בתקנון זה.
בעת רכישה באתר הזמנתך תגיע לספק צד ג’ והוא אחרי רק על סיפוק ההזמנה ולא על אמצעי התשלום! במידה ונתקלת בבעיה באיכות המוצר או בזמן המשלוח שאינך מצליח לפתור אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בעזרת טופס יצירת הקשר או במייל ואנו נדון בבעיה ובמידה ונחליט וכאשר המוצר יגיע לספק הראשי לבחון את הבעיה . גאדג’טס אנד מור עושה הכל כדי לשמור על אמינות הלקוח ותקינות התהליך .
המשתמש יכול לקבל מסרים בדואר אלקטרוני או בטלפון במידה וינסה לבצע רכישה ולא יצליח לסיים אותה מכל סיבה שהיא.
הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת. “ימי עסקים” – ימים א’ – ה’ בלבד, לא כולל שישי, שבת, ערב חג, חול המועד וחג. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט במחוז תל אביב.

You cannot copy content of this page

עגלת קניות0
עגלת הקניות ריקה
0