Sale!
,

FIFA 22 XBOX SERIES X

מק"ט: 39104

משחק FIFA 22 מבית EA SPORTS, מביא עונה שלמה של חדשנות בכל מצבי המשחק עם טכנולוגיית ה- HyperMotion של הדור הבא המשלבת למידת מכונה עם נתוני לכידת תנועה המיושמת על כל הקבוצה.

118.00 149.00

המוצר זמין במלאי וניתן להזמנה, אין אפשרות לאיסוף עצמי.

* מבצע!!! שליח עד הבית חינם בכל קניה מעל 299 ש"ח!

FIFA 22 מבית EA SPORTS (Powered by Football) ב- Xbox Series X|S דוחף את המשחק קדימה, עם HyperMotion, טכנולוגיית משחקים פורצת דרך מהדור הבא, שמשדרגת כל רגע על המגרש. טכנולוגיית HyperMotion משלבת למידת מכונה עם נתוני לכידת תנועה מתקדמים בקבוצה שלמה, כדי לשפר את החוויה בכל משחק ב-FIFA 22, עם העוצמה של קונסולות מהדור הבא, וכדי להעניק את חוויית המשחק הכי מציאותית, תגובתית וזורמת שהצלחנו ליצור אי פעם. FIFA 22 מביא עונה שלמה של חדשנות בכל מצבי המשחק; בואו ליהנות מעקביות משופרת בין הקורות עם כתיבה מחדש של השוער, שמשפרת את השליטה בעמדה הכי חשובה במגרש, להגשים חלומות כדורגל על-ידי יצירה של מועדון מותאם משלכם וניהולו בדרך לתהילה ב-Career Mode, לקבל תמריצים על סגנון אישי עם עיצוב מחדש של חוויית המשחק ב-VOLTA FOOTBALL, ליהנות מהופעות חוזרות של כדורגלנים בלתי נשכחים ב-FIFA Ultimate Team Heroes ולחוש את האווירה של המשחק הגדול הבא שלכם, בחוויית המשחק הכי ממשית בהיסטוריה של FIFA מבית EA SPORTS.

תכונות מהלך המשחק
טכנולוגיית משחק HyperMotion

טכנולוגיית HyperMotion, החדשה לחלוטין, ב-EA SPORTS FIFA ובקונסולות מהדור הבא, משלבת שתי טכנולוגיות לראשונה אי פעם, ויוצרת מהפכה בחוויית משחקי הכדורגל:

לכידה מתקדמת של משחק 11 נגד 11: חליפות Xsens מאפשרות, בפעם הראשונה, ללכוד תנועה מ-22 כדורגלנים מקצועיים המשחקים בעצימות גבוהה. הנפח חסר התקדים של נתונים איכותיים על תנועה אנושית מחולל את תנועת השחקנים והקבוצות ב-FIFA 22.

למידת מכונה: האלגוריתם המתקדם והקנייני שלנו ללמידת נכונה לומד יותר מ-8.7 מיליון פריימים של לכידת משחקים מתקדמת, ולאחר מכן כותב הנפשות חדשות בזמן אמת, כדי ליצור חוויית כדורגל מציאותית ואורגנית במגוון אינטראקציות במגרש.

התוצאה היא חוויית משחק מציאותית, תגובתית וזורמת יותר בכל משחק, בכל מצבי המשחק של FIFA 22, בקונסולות מהדור הבא: תנועה אותנטית של קבוצה – לראשונה אי פעם, באמצעות חליפות Xsens, המהוות שיפור טכנולוגי בעצימות גבוהה. הנתונים שנאספים מכל נגיעה, תיקול, ריצה ודו-קרב יוצרים את חידוש ההנפשה הכי גדול בהיסטוריה של FIFA, עם הוספה של יותר מ-4000 הנפשות חדשות – יותר מפי שלושה מאשר ב-FIFA 21 – לכדורגל עם יותר עוצמה, רגישות ודיוק פיזיקלי אצל על שחקן במשחק, עם התנועה הכי טבעית בהיסטוריה של משחקי FIFA מבית EA SPORTS.

ML FLOW – האלגוריתם שלנו ללמידת מכונה ממציא מחדש את אופן פעולת ההנפשות במשחקי וידאו בתחום הספורט, עם פעולה שוטפת יותר ותצוגה מציאותית יותר מאי פעם. האלגוריתם ML FLOW, שלומד יותר מ-8.7 מיליון פריימים מלכידה מתקדמת של משחק 11 נגד 11, כותב את ההנפשות החדשות בזן אמת, ומאפשר לשחקנים להתאים טוב יותר את הפסיעה וקצב הריצה שלהם בעת התקרבות לכדור, כדי לשפר את השליטה ולאפשר בעיטות חלקות יותר.

בינה מלאכותית טקטית – עם העוצמה של הקונסולות מהדור החדש, הבינה המלאכותית הטקטית יוצרת בינה עמוקה יותר אצל כל 22 השחקנים, ומאפשרת לכל שחקן להבין טוב יותר את המבנים של חבריו לקבוצה ושל היריבים, לרמה חדשה של ראליזם בטקטיקה. בהתקפה, השחקנים יכולים עכשיו לקבל עד פי 6 יותר החלטות בשנייה, כדי לשפר את המודעות לסביבתם, לבצע מהלכים חכמים יותר בבישולים ולהגיב מהר יותר לכדורים חופשיים. הודות לבנייה מחדש של הבינה המלאכותית בהגנה, הקבוצות פועלות עכשיו יותר טוב כיחידה אחת, ושומרות על צורתן בתנועה על המגרש וכיסוי של שטחים ריקים.

קרבות אוויר קינטיים – הטכנולוגיה המשופרת לאינטראקציה בין שני שחקנים מסנכרנת את ההנפשות של השחקנים, לרמה גבוהה יותר של ראליזם ותגובה כאשר הם קופצים במאבק על הכדור. שחקני ההגנה וההתקפה דוחפים, מושכים ובולמים כדי להתמודד עם הרמות לתוך הרחבה, הרחקות כדור ומסירות ארוכות, לביצועים איכותיים יותר במצבים צפופים ולתוצאות נקיות יותר כשהשחקנים נאבקים להגיע ראשונים לכדור.

שליטה טובה בכדור – הודות לחידוש מאגר ההנפשות, השליטה בכדור ב-FIFA 22 טבעית יותר מאי פעם. הנפשות ארוכות יותר, עם שתי נקודות מגע, מאפשרות שליטה טובה יותר לכדורים באוויר, יותר זריזות וגמישות בלכידה של כדורים על הקרקע ויותר כוח במצבי הסתרה של הכדור, כדי לתת לכם דרכים חדשות לדחוף קדימה בהתקפה.

שחקנים אנושיים יותר – עם לכידה מתקדמת של משחק 11 נגד 11, ההנשפות החדשות של שחקנים ללא כדור וההתנהגות הסביבתית עוזרים להפיח חיים בדמויות שעל המגרש. אפשר לראות את היריבים מדברים, מצביעים ומכוונים זה את זה לפי הפעילות, עם תמונה שמבוססת על עוצמה, לפי רמת הדחיפות של השחקנים, והופכת את FIFA למשחק מציאותי וסחוף יותר מאי פעם.

תכונות נוספות של המשחק

כתיבה מחדש של השוער – מערכת שוער חדשה מביאה רמת אינטליגנציה חדשה לקו ההגנה, ומאפרת עצירת כדור אמינה יותר וקבלת החלטות חכמה יותר בין הקורות. ב -FIFA 22, אישיות מיקום השוער מעתיקה את סגנונות השוערים השונים במהלך המשחק, כדי לייצג את הרפלקסים המהירים כברק של השוערים המובילים בעולם.

פיזיקת כדור אמיתית – נתונים מהעולם האמיתי שהוזנו ב-FIFA 22 נותנים לפיזיקה של הכדור רמה חדשה של ראליזם. הודות לפרמטרים המותאמים, שכוללים מהירות, סיבוב, גרירת אוויר, התנגדות אוויר, חיכוך קרקע וחיכוך גלגול, כל נגיעה, מלכודת, בעיטה, וולה, מסירה וכדרור ייראו, יזוזו ויעופו כמו במציאות.

ריצה מתפרצת – ריצה מתפרצת שהיא מנגנון מחשק חדש שמשנה את הדינמיקה במצבי אחד-על-אחד, נותנת לך יותר שליטה במהלך הכדרור או ההגנה. אפשר להטעות יריבים ולבחור מתי לנצל את מלוא המהירות כדי להתרחק מהמגן, בעת דחיפת הקבוצה קדימה להתקפה.

טקטיקת התקפה חדשות – טקטיקת התקפה חדשות נותנות יותר שליטה במשחק של הקבוצה. אפשר להגדיר לקבוצה סגנונות שונים לכל מחצית של המרגש: שמרו את הכדור בחצי המגרש שלכם, וצאו להתקפה מתפרצת עם התעצמות מהירה בשטח היריב, שחקו ישירות מרחבה לרחבה או הסתדרו במגרש לפי סגנון ייחודי משלכם.

מצב קריירה בואו להגשים חלומות כדורגל במצב Career (קריירה) של FIFA 22, שבו אפשר ליצור מועדון ולהוביל אותו ממועמדות לירידת ליגה למעמד של ענק בינלאומי, וליהנות מחוויה מחודשת של מצב Player Career (קריירת שחקן), עם יותר דרכים להתקדם, להשיג ולהיסחף במסע המקצועי שלכם במשחק.

VOLTA FOOTBALL

VOLTA FOOTBALL חוזר עם יותר סגנון על המגרש ועם דרכים חדשות להביע את עצמכם ולהתחבר עם הקבוצה במגרשי כדורגל רחוב מכל העולם.

FIFA ULTIMATE TEAM בואו לבנות נבחרת חלומות משלכם ולהתחרות במצב הכי פופולרי ב-FIFA, עם אלפי שחקנים שאפשר להוסיף למועדון שלעם ואינספור אפשרויות התאמה עבורו, על המגרש ומחוצה לו. אפשר לשחק לבד במצב Squad Battles, ביחד ב-FUT Co-Op, באינטרנט ב-Division Rivals או נגד הטובים ביותר במצב FUT Champions, ו-FIFA Ultimate Team (FUT) יחבר אתכם לעולם הכדורגל לכל אורך העונה, עם שפע של תוכן בהשראת משחקים ותחרויות מהעולם האמיתי, כולל ליגת האלופות של אופ”א, הליגה האירופית של אופ”א וגביע ליברטדורס.

FIFA 22 Ultimate Team בונה מחדש את חוויית התחרות ב-Division Rivals וב-FUT Champions, כדי שיהיה נוח יותר לבחון את הכישורים וההתקדמות שלכם מול שחקנים אחרים,
נותן לכם יותר דרכים לעצב את המועדון כרצונכם עם עומק חדש של אפשרויות להתאמה אישית, על המגרש ומחוצה לו, ומוסיף לראשונה את FUT Heroes – עם הופעות חוזרות של כמה משחקני הכדורגל האהובים ביותר.

FUT Heroes – עכשיו תוכלו לציין כמה כדורגלנים בלתי-נשכחים עם FUT Heroes, פריטים חדשים שמייצגים רגעים בלתי-נשכחים, שקנו להם את אהבת האוהדים. בין אם מדובר ברגע שבו רובי קין הניף את גביע הליגה בשנת 2008, שני השערים שהבקיע דייגו מיליטו בגמר ליגת האלופות של אופ”א בשנת 2010 כדי להשלים את הטרבל של אינטר מילאנו, או הגול של מריו גומז, שקידם את הנבחרת שלו בתואר הבונדסליגה לשנת 2007, עם FUT Heroes יש הזדמנויות חדשות לבניית הנבחרת, עם הכימיה שספציפית לליגה והזדמנות לשחזר את הרגעים הנוסטלגיים שקנו להם מעמד בנבחרת של FUT 22 Heroes.

PRO CLUBS עם אפשרויות התאמה חדשות, שיעזרו למועדון שלכם לבלוט על המגרש ובטריבונות, מערכת חדשה לצמיחת השחקנים, שנותנת לכם שליטה בפיתוח של שחקני Virtual Pro, ופישוט של חוויית המשחק החברתית, שבזכותה קל יותר מאי פעם למצוא את המשחק הבא, זה הזמן לאסוף את הנבחרת לעונה חדשה של Pro Clubs.

רמה ייחודית של אותנטיות בואו ליהנות מרמה ייחודית של אותנטיות ב-FIFA 22, עם החוויה הכי מציאותית של המשחק העולמי ועם הכוכבים והנבחרות הכי גדולים מעולם הכדורגל. עם יותר מ17,000 שחקנים ביותר מ-700 קבוצות, ביותר מ-90 אצטדיונים, בלמעלה מ-30 ליגות, FIFA 22 הוא המקום ביחיד שבו אפשר לשחק בליגות אייקוניות כמו ליגת האלופות של אופ”א, הליגה האזורית החדשה של אופ”א, גביע ליברטדוס, גביע סודאמריקנה, הפריימר ליג, הבונדסליגה ולה ליגה סנטנדר.

מק"ט: 39104 קטגוריות: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “FIFA 22 XBOX SERIES X”

There are no reviews yet.

אין אפשרות לאיסוף עצמי.

שירות המשלוחים: 

משלוח בדואר רגיל חינם לא מבוטח לא מומלץ! (זמן אספקה משוער כ-7 עד 21 ימי עסקים)

משלוח בדואר רשום- 14.90 ש”ח – מומלץ, מבוטח – זמן אספקה משוער של כ 7-14 ימי עסקים.

שליח עד הבית  – 35 ש”ח (זמן אספקה משוער 1-5 ימי עסקים) – בקניה ב299 ש”ח ומעלה – משלוח חינם.

שליח עד הבית גוביינא (תשלום בעת המסירה) – 49 ש”ח. (זמן אספקה משוער 1-3 ימי עסקים)

שליח עד הבית מהיום למחר, לפעמים אפילו יגיע באותו היום 🙂 (בימי חול, א-ה)  – 49 ש”ח.

רשימת הערים למשלוח מהיום למחר ומשלוחי גוביינא: אבן יהודה, אביחיל, אודים, אור יהודה, אזור, אלישמע,
אמונים, ארסוף, אשדוד, אשקלון, באר גנים, באר יעקב, בית אלעזרי, בית דגן, בית חנן, בית יהושע, בית יצחק,
בית יצחק שער חפר, בית עובד, בית עזרא, בני דרור, בן זכאי, בני ברק, בני עייש, בצרה, בת ים, בת-ים, גבעת ברנר,
גבעת השלושה, גבעת חן, גבעת שמאול, גבעתיים, גדרה, גיבתון, גליל ים, גן יבנה, גני תקווה, געש, הוד השרון,
הרצליה, זיתן, חולון, חמד, חצור, חרות, יבנה, יהוד, יקום, יפו, כפר הנגיד, כפר חבד, כפר יונה, כפר מל”ל, כפר מעש,
כפר שמריהו, כפר סבא, כפר סירקין, לוד, מגשימים, מזור, מזכרת בתיה, משמר השבעה, נווה ירק, נופך, נטעים, ניצן,
ניצנים, ניר צבי, נס ציונה, נתניה, נתניה, סביון, עינת, פרדסיה, פתח תקווה, פתח תקוה, פ”ת, צופית, צורן, צור משה,
קדימה, קרית אונו, קרית עקרון, ראש העין, ראשון לציון, ראשון, ראשלץ, ראשל”ץ, רחובות,
רינתיה, רמלה, רמת גן, ר”ג, רמות השבים, רמת השרון, רעננה, רשפון, שדה ורבורג, שדה עוזיהו,
שפיים, שתולים,תל אביב, תל אביב יפו, תל אביב-יפו, ת”א, תל יצחק, תל מונד, מודיעין, אלעד ושוהם

עגלת קניות
אין מוצרים בסל הקניות
0